Restauracja

Restauracja Jurajski Gród

Przedstawiamy Jurajski Gród, – restaurację, której kuchnia dopieści nawet najbardziej wymagające podniebienie. Odkrywamy smaki naszego regionu oraz tradycyjnej polskiej kuchni, bazując na naturalnych i świeżych produktach, w które obfituje Jura Krakowsko Częstochowska. Ręcznie lepione pierogi z dziczyzną i kaszą gryczaną, jurajska zalewajka na leśnych grzybach, pieczona golonka z ciapkartoflami czy grillowany pstrąg z pobliskich stawów to jedne z wielu specjalności Szefa Kuchni, o których możecie się przekonać odwiedzając naszą restaurację.
Restauracja Jurajski Gród

Nasza gościna

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy cztery sale:

  • Salę Akacjową z antresolą
  • Małą Salę
  • Salę Kominkową
  • Kolibę

W cieplejsze dni oddajemy w Państwa ręce również taras, aby mogli Państwo rozkoszować się świeżym wiejskim powietrzem oraz niebanalnymi jurajskimi widokami.

Każda z sal posiada swój indywidualny charakter. Ich wnętrza tworzą wyjątkowy klimat, który sprawdza się nie tylko podczas rodzinnego obiadu, randki we dwoje czy wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych ale również spotkań biznesowych, szkoleń, imprez integracyjnych czy biesiad. Wielkim atutem tego miejsca jest położenie w malowniczym zakątku Jury, nieopodal słynnego Złotego Potoka, Pustyni Siedleckiej, Zamku w Olsztynie, Mirowie czy Bobolicach.


Przyjęcie okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

Zachęcamy Państwa do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych w naszej Restauracji. Każdą ofertę dopasujemy do indywidualnych potrzeb naszych Gości oraz charakteru danego wydarzenia. Organizujemy zarówno kameralne przyjęcia, jak i masowe imprezy dysponując atrakcyjnym plenerem o wielkości ok. 2,5h z amfiteatrem i widownią. Wielkim powodzeniem cieszą się nasze jurajskie biesiady z najprawdziwszymi pieczonkami z ogniska, pieczonym prosiakiem i hucznymi śpiewami do białego rana. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje, chętnie podejmiemy się ciekawych wyzwań. Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem przyjęcia w Jurajskim Grodzie prosimy o kontakt.


Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą weselną.